Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Pohádky ultralevicového anarchisty Ivana Bartoše Doporučený

  • čtvrtek, lis 09 2017
  • Napsal(a) 
Anarchista zapalující auta občanů a házející po policistech kamením nyní poučuje politiky jak mají demokraticky jednat Anarchista zapalující auta občanů a házející po policistech kamením nyní poučuje politiky jak mají demokraticky jednat snímek Ivana Bartoše převzat z internetu

Žijeme ve věku příběhů a velkých vypravování, kde se každý snaží svou story vyprávět po svém. Činí tak i leader pirátů Ivan Bartoš, kterého zjevně dohání jeho technařská, huličská a anarcho-marxistická minulost, o které se toho dozvídáme každým dnem stále víc a víc. V takové situaci je kouřová clona (nejen marihuanové kouře) vítaným nástrojem. Jeho narativ a obraz mírotvorného a pacifistického pankáče dostává jasnou trhlinu. Přesto se Ivan Bartoš snaží svou minulost maximálně retušovat a přikrášlovat, jak o tom svědčí poslední velký rozhovor z časopisu Týden č. 46 („Jak nakládačka na CzechTeku nasměrovala Ivana Bartoše do politiky. Nejsem Marxista, jsem pankáč!“), který připomíná jednu velkou pohádku pro odrostlejší děti.

Jeho líbivé řečičky a vytáčky mohou zabírat na ty, kteří si nepamatují řádění anarchistů během zasedání Mezinárodního měnového fondu a nevzpomínají si na pomlácené zasahující policisty během CzechTeku, kde anarchisté útočili mnoha důmyslnými zbraněmi a vrhali na policisty dřevěné kůly a hranoly. Levicová teroristická organizace Antifa rozhodně neproslula jako spolek filantropů mazající chleba bezdomovcům a vzdělávací spolek, jak se snaží naivním čtenářům namluvit pan Ivan Bartoš. Naopak Antifa je známá pouličními bitkami, útoky na policisty a legálně povolené demonstrace vlastenců (např. připomínajících si tradičně vznik Československa).

Antifa na svých stránkách protiprávně po léta shromažďovala fotografie a adresy domnělých i skutečných odpůrců, vůči kterým organizovala guerilové zákeřné útoky zakuklených a ozbrojených bojůvek útočících zásadně v několikanásobné přesile. V ulicích bijci Antify vrhali dlažební kostky a cihly na policisty i politické odpůrce. Za fašisty a nacisty označili nejen každého, kdo měl odvahu se přihlásit ke své vlasti a národu, ale dovolil si třeba jen s nimi nesouhlasit (zjevný znak opravdového a skutečného fašismu), ale o tom všem vrchní pirát raději mlčí a nevykládá.

Takže pane Bartoši, je zřejmé, že a) zcela nepokrytě lžete, b) vykládáte naivní pohádky, kterým ani sám nevěříte. Popravdě řečené nevím, která z těchto variant je horší. Každopádně každým svým skutkem dokazujete, že nejste o nic lepší, než-li současní zprofanovaní politici. Dokonce i o něco horší!

Číst 10205 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %