Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Svobodní jsou proti politickému islámu a právu šária Doporučený

předseda Svobodných europoslanec Petr Mach předseda Svobodných europoslanec Petr Mach snímek: Ivana Haslingerová, Fragmenty

V současné době, kdy hrozí Evropě zaplavení islámisty, kteří jsou zvyklí žít ve státech, v jejichž čele stojí představitelé islámu nebo přinejmenším politici věřící v islám se vším co k němu patří - právem šária, vírou výhradně v alláha, mnohoženstvím a neúctě k ženám, by měl být každý z nás velice pozorný k tomu, jak se k této vážné hrozbě staví představitelé politických stran v ČR. Je dobře, že se najdou alespoň některé strany, které se proti tomuto závažnému nebezpečí jasně bez politicko-korektních ustrašených postojů staví. Jednou z nich je strana Svobodných. Jak se na tento opravdu závažný problém dívá její předseda europoslanec Petr Mach, o tom přinášíme informaci v tomto článku.

 

Svobodní prosazují sekulární stát. Staví se negativně k jakémukoliv prosazování politického islámu a odmítají jakékoliv začleňování práva šaría do státní moci včetně lokálních úrovní.

"Odmítáme jakékoliv zvýhodňování či úlevy z náboženských důvodů. V právním řádu ČR nejsou přípustné. Před zákonem jsme si všichni rovni. Náboženství je soukromou věcí každého jednotlivce. Každému občanovi musí být umožněna svoboda vyznání libovolného náboženství, stejně tak ale i jeho kritika či parodie. Stavíme se proti politické korektnosti a prosazujeme možnost diskriminace v soukromém sektoru," říká pan europoslanec.

Financování náboženství musí podle Svobodných zůstat u soukromých příspěvků jeho podporovatelů.

"Zásadně odmítáme dotace z veřejných peněz náboženským organizacím a institucím, integračním programům, neziskovkám propagujícím multikulturní (a ani žádnou jinou) agendu jako Hate free culture nebo evropské fondy proti islamofobii," zdůrazňuje ekonom Petr Mach

Pro Svobodné má ochrana hranic smysl a prosazujeme zachování současné české azylové legislativy. "

Jsme proti intervenci EU do imigračních politik členských států například formou přerozdělování migrantů. Lisabonská smlouva, která tento zásah do suverenity států umožnila, je jeden z důvodů proč prosazujeme referendum o vystoupení z Evropské Unie,"  zdůrazňuje euroskeptik Petr Mach.
 
Svobodní odmítají snahu o regulaci EU  chránit sebe i svůj majetek legálně drženou střelnou zbraní.

"Svoboda ochránit si majetek a zdraví legálně drženou zbraní musí být zachována a posílena. Odmítáme jakoukoliv snahu státu či EU o její regulaci. Ozbrojení občané se budou moci efektivně bránit proti případnému násilnému radikalismu," doplňuje pan europoslanec Mach.
 
Svobodní odmítají také aplikaci kolektivní viny. "Trestné činy musí být posuzovány individuálně. Jsme proti plošnému odsuzování skupin na základě náboženství, národnosti či etnika. Stát musí prosazovat též rovnost pohlaví před zákonem a žádné náboženství nesmí nerovnost pohlaví vynucovat ani prostřednictvím státu ani násilím," uzavřel  předseda Svobodných Petr Mach.

Věřme, že na těchto svých postojích pod stále sílícím tlakem EU Svobodní setrvají. Lehké to rozhodně mít nebudou. Německo nebude schopno pojmout stovky milionů muslimů, kteří jsou rozhodnuti se dostat do EU za vidinou bohatšího života a určitě bude sílit tlak na umístění této nebezpečné komunity i do jiných zemí EU.

 

 

 

 

Číst 10038 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 38 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %