Revui Fragmenty naleznete rovněž  na    Twitteru  a    Facebooku

  Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU  

  Institut Václava Klause

Slova vrchního velitele ozbrojených sil by měla vláda brát vážně Doporučený

Na nebezpečí příchodu imigrantů upozorňuje dlouhodobě bývalý prezident Václav Klaus. Vydal o tom dokonce skvělou knihu "Stěhování národů s.r.o." Na nebezpečí příchodu imigrantů upozorňuje dlouhodobě bývalý prezident Václav Klaus. Vydal o tom dokonce skvělou knihu "Stěhování národů s.r.o." snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty
Vrchní velitel odzbrojených sil a prezident republiky Miloš Zeman si dovolil upozornit na to, že se již i u nás pohybuje člověk z Maghrebu (arabsky "západ" - míněny západní islámské státy Maroko, Tunisko, Alžírsko a Libye) podezřelý ze spolupráce s teroristy, a naši hrdinní páni novináři jako např. moderátor Českého rozhlasu Plus Michael Rozsypal místo toho, aby se z pana prezidenta snažili po tak závažné zprávě vytáhnout vše možné o tomto potenciálním mnohonásobném vrahovi, aby ověřili, kdo to je, a nutili Bezpečnost, aby tuto velice nebezpečnou bestiální osobu zatkla, než vyvraždí desítky našich občanů, "upozorňují, že by takové prezidentovo prohlášení mohlo vyděsit společnost". Kde to probůh žijeme? A co víc, náš vrchní velitel ozbrojených sil se začal omlouvat, že jeho informace je "natolik neurčitá, že nikoho, kromě tohoto člověka neohrožuje“. Pak sice dodal, že on sám by si přál, aby byl ohrožen, a já se ptám, kdo mu v tom jako vrchnímu veliteli ozbrojených sil brání. Kdo mu brání, aby naši zem vyčistil od podobných psychopatických nebezpečných monster?
Společnost je již stejně dostatečně vyděšena. Stačilo by,  aby se zašel podívat do své oblíbené hospody. O jiném se nemluví. A čím více budou lidé mít dojem, že jim média nesdělují fakta, tím větší napětí a strach bude vznikat. Pokud by alespoň nyní, již nejméně hodinu po dvanácté, pan prezident zasáhl rozkazem pozatýkat všechny podezřelé a po té je deportovat mimo ČR, u lidí by jen získal jako hrdina a měl by, až na hlasy jurodivých sluníčkářů, volby v kapse. 
 
Prezident Zeman má pravdu, že boj s těmito vraždícími monstry

 nevyřeší stát tím, že  

právnička Romancovová vedoucí Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám (CTHH) při Ministerstvu vnitra je bude monitorovat, a že ani stálý dohled policistů nezamezí jejich vraždění. Je jasné, že nestačí jen všechny hrozby vyhodnocovat  a navrhovat legislativní řešení, což je náplní tohoto Centra proti terorismu. Nehledě k tomu, že těchto monster je tu již víc a ochrana obyvatel před nimi je velice drahá. Pyšná reakce mluvčího Bezpečnostních informačních složek, že „Vyjádření prezidenta republiky zpravodajské službě mu nepřísluší komentovat" je pro normálně uvažující občany neuvěřitelná. Kdo jiný než právě vrchní velitel má kritizovat a honit všechny tyto složky?
 
A rovněž reakce ministra Chovance, že "Některé věci je lépe nezveřejňovat," vzbudí pouze ještě větší nedůvěru občanů. A pro něj je to navíc kontraproduktivní. Kdyby občanům naopak vysvětlil, co vše dělá a co to stojí, a že díky našim pseudohumanitním multikulturním zákonům nesmí proti těmto zrůdám zakročit a může jen čekat, až teroristé zase vyvraždí desítky nevinných lidí, získal by jen podporu občanů a  na stranických konferencích by ho nepřerůstali v preferencích lidé povalující se v Parlamentu a nic nedělající. Pan Chovanec sice nelže, když říká, že "podle nejčerstvějších zpráv neexistuje žádné vyšší riziko teroristického útoku na území ČR."  Žádný terorista mu přece nebude hlásit dopředu, že jde vyhodit letiště. Ale důvod zvyšovat stupeň ohrožení terorismem či svolat Bezpečnostní radu státu po podobném sdělení prezidenta rozhodně je. A dodávám, že zejména je důvod takové zrůdy zatknout, ne  pouze monitorovat jejich pohyb, a zabývat se možnými riziky. Rizika jsou přece jasná, jde o hromadné vraždy nevinných lidí, a nejde s nimi proto jednat nasazením detektivů jako na nějakého nevěrného manžela. 
   
A již vůbec není na chlubení se, že "České tajné služby loni ve zprávě za rok 2015 upozornily na to, že Česko je v současnosti zejména tranzitní zemí pro lidi, kteří usilují o zapojení do aktivit takzvaného Islámského státu (IS) a policie zaznamenala několik případů, kdy využili pražské Letiště Václava Havla a že u některých z nich byl zjištěn krátkodobý pobyt u nás," a že "pouze v některých případech byly tyto osoby zadrženy a předány ke stíhání v domovských zemích."  Naše tajné služby by měly zadržet a předat zpět všechny podezřelé a pokud by je nikdo nechtěl, nechat je ve vězení.

Politolog a bezpečnostní analytik Josef Kraus má sice pravdu, že „Ten člověk může zmizet, může si dávat větší pozor, jednak přeruší své styky s ostatními lidmi, nebude třeba komunikovat do telefonu, nebo dokonce může třeba uspíšit svůj plán provést teroristický útok,“ ale právě proto má být již dávno zatčen a pan politolog nemá kritizovat pana prezidenta za to, že upozorní na tak závažnou věc, že "mu chybí profesionalita a kompetentnost v těchto záležitostech a s oblibou si pouští pusu na špacír." Měl by si uvědomit, že pana prezidenta si zvolila většina našich občanů právě proto, že ho pokládají za důvěryhodného, že jim nebude módně politicky korektně lhát a že je bude v případě ohrožení chránit. 

A k naprosto politicky korektnímu nic neříkajícímu tvrzení pana premiéra Sobotky, že "bezpečnostní složky fungují a dělají vše pro zajištění maximální bezpečnosti" je třeba dodat, že fungují pro zajištění bezpečnosti podobných zrůd. Protože naše na hlavu postavené pseudohumanitární zákony jim nedovolí s podobnými individui zatočit a vyhostit je ze země. Pokud se s nimi jedná stejně jako se slušnými občany, pak to rozhodně není maximální bezpečnost pro naše občany. 

Vláda je zde od toho, aby chránila naše občany, kteří jí ve volbách dali důvěru, a ne aby na naše území vpouštěla jejich podezřelé vrahy a pak je draze monitorovala do doby než začnou vraždit. A slova vrchního velitele ozbrojených sil  by měl jak premiér tak celá vláda brát jako velmi závažné sdělení a ne ho bagatelizovat nic neříkajícími proklamacemi. Tím jen zbytečně ztratí důvěru vyděšené veřejnosti.
Číst 10546 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

   

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %