Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Ke stabilizaci policie je nutný stabilizační příspěvek pro všechny Doporučený

Ke stabilizaci policie je nutný stabilizační příspěvek pro všechny ilustrační snímek ze stránek Polici ČR

Sněmovna 24. května 2017 projednla ve druhém čtení vládní novelu zákona předloženou Milanem Chovancem o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů. Dlouhodobě poukazuji na to, že tato předloha možná nově zaváděným náborovým příspěvkem zatraktivní bezpečnostní sbory pro nováčky, ale rozhodně nepovede k deklarovanému cíli - tedy ke zlepšení podmínek služby u policie, hasičů a vězeňské služby, k motivaci jejich stávajících příslušníků, ani k jejich stabilizaci. Expertka ODS pro obranu Jana Černochová je přesvědčená, že pouze náborový příspěvek pro nováčky je málo a nestačí ke stabilizaci celé policie.  Cílem musí být zlepšit situaci všech stávajících příslušníků bezpečnostních sborů. 

"Jsem přesvědčena, že na rozdíl od populistických návrhů ministra Chovance stabilizační příspěvek povede k větší stabilizaci policie a že se nebudeme muset obávat toho, že nám zkušení policisté odejdou do civilu a že kvůli podstavu bude muset být v případě vzniku mimořádné události opět nasazována armáda k plnění úkolů policie," zdělila našemu listu  1. máístoppředsedkyneě poslaneckého klubu ODS a členka sněmovních výborů pro bezpečnost a obranu.

Pokud tento její návrh najde podporu ve třetím čtení, zatraktivní službu všech policistů, hasičů, celníků a bezpečnost a bude konečně adekvátním oceněním pro ty, kteří denně nasazují svůj život v ulicích a chrání naši bezpečnost. Otázkou je, zda na to poskytne vláda peníze.

Číst 12807 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %