Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Dokáže Milan Chovanec zachránit ČSSD po nezodpovědném chování Bohuslava Sobotky? Doporučený

Ministr vnitra Milan Chovanec Ministr vnitra Milan Chovanec snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Červnový volební průzkum agentury STEM potvrdil již po třetí, že nešťastné chování premiéra Sobotky, který se k překvapení všech pokusil svrhnout vlastní vládu, obrovsky ublížilo jeho straně a nenáviděnému soku Andreji Babišovi naopak pomohlo. Babišovo ANO by získalo ve Sněmovně 32,8 %, tedy  92 mandátů, zatímco ČSSD dostala pouze 11,4 %, tedy méně než komunisti s 12,7 %. ANO potřebuje tedy k převaze ve Sněmovně již jen 9 mandátů. Posílila rovněž ODS, zatímco Kalouskova TOP 09 je téměř na hraně volitelnosti. Blízko pětiprocentní hranici je i SPD Tomia Okamury (4,4 %). Překvapením je rovněž, že Lidovci po nešťastném spojení se STAN (0,9 %) by se nyní do Sněmovny nedostali přestože sami mají 7,4 %. Neoblíbenost STANu je zřejmě způsobena tím, že si ho spojují lidé stále s Kaloukovou TOP 09. 

Pokles ČSSD díky nešťastnému nápadu pana premiéra položit svou vlastní vládu jen aby zničil jím tolik neoblíbeného pana Babiše, potvrdila rovněž agentura TNS Kantar.  ČSSD se podle ní propadla dokonce až na čtvrté místo za ODS a KSČM, zatímco ANO by získalo 31,5 procenta hlasů. 

Ministr vnitra Milan Chovanec bude mít obrovskou práci, aby situaci své strany do voleb vylepšil. Pokud si povede tak dobře jako si vede v ochraně naší země před přílivem nebezpečných přistěhovalců, má možná ČSSD ještě naději nepropadnout se do propadliště dějin. 


 
Číst 11724 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %