Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 755

Piráte Bartoši, Islám není náboženství, ale zvrácenástátní ideologie, stejně, jako fašismus! Doporučený

  • neděle, led 07 2018
  • Napsal(a)  Nela Lisková, Rada Národní Domobrany Č

Uvedu zásadní důvody, proč se "dostali" Piráti do parlamentu. Prvním důvodem je skutečnost, že  Piráti jsou Sorosova mládež. Jedná o nadnárodní organizaci řízenou a podporovanou Obamovskou americkou administrativou, za účelem likvidace původní bílé evropské populace. Jejich hra na anarchii je velmi atraktivní pro mládež a toho využívají. Ostatně většina z nás jme byli ve věku, kdy jsme nenáviděli své rodiče za to, že po nás vyžadovali poslušnost, zodpovědnost a sebereflexi, aby z nás vychovali osobnosti schopné obstát v dnešním světě a obhájit a docílit svých zájmů, jakožto samostatný jedinec. Je přirozené, že mládež se bouří proti všemu, včetně systému a toho Piráti využívají ve svůj prospěch, aby ji zmanipulovali pro své zvrácené cíle. Jejich hlavním zájmem je zdegenerovat děti a mládež tak, aby pomocí tolerované anarchie vyrostli a dospěli v dementní, nesamostatně uvažující a rozhodující agresivní bytosti.

 

Dalším zásadním důvodem, proč se přes zfalšované nelegitimní volby dostali Piráti do parlamentu je cílená a řízená invaze muslimů do Evropy, což Piráti plně podporují a za což jsou financováni z nejvyšších politických kruhů zájmových skupin.  Jasným důkazem je veřejná podpora hnutí Antifa. Jejich cílem je likvidace bílé rasy v Evropě a degenerace hnědé rasy, která má, jak oni říkají, promícháním neboli obohacením bílé a černé rasy vzniknout!

(Bruselští úředníci v čele s německou kancléřkou Merlovou v touze po sjednocení všech národních států Evropy se neštítili pozvat do EU tyto lidi v naději, že jejich pomocí získají hlasy pro superstát. Už ale nedomysleli, že sice hlasy získají, ale pro superstát s muslimskou vládou šaría pod vládou Islámského státu. A nyní se snaží Bycha honit, ale  je již pozdě, jak praví známé přísloví. pozn. redakce)

Už si uvědomujete a dochází vám, kdo se dostal do parlamentu ?

Číst 9436 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %