Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Velký úterní mítink Ladislava Jakla za bezpečnou a svobodnou republiku Doporučený

Jakl po celých dvacet let nezměnil své postoje v boji za svobodu  naší země Jakl po celých dvacet let nezměnil své postoje v boji za svobodu naší země

V úterý 2.10.  proběhne od 14 do 18 hodin na Náměstí míru velký mítink kandidátů SPD do komunálních i senátních voleb. Účastní se ho nejvýznamnější kandidát do Senátu vůbec, který je v politice již přes dvacet let po boku státníka Václava Klause a byl by proto velkým přínosem pro probuzení spícího socialistického senátu ze spaní na vavřínech,  kandidát do senátu na Praze 2 Ladilslav Jakl. Jak vyplývá z informací vedení SPD Praha, očekávají se na mítinku provokace, neboť neomarxističtí sluníčkáři nahlásili na Náměstí míru také mítink za přijímání nebezpečných muslimských mladíků, takže se tato proevropská mládež neuvědomující si dopady na bezpečnost naší země z jejího zaplavení lidmi naprosto odlišné kultury, pokusí zřejmě mítink pana Jakla  a SPD narušit.

 

Přijďte proto Vy, kteří nechcete v budoucnu žít v muslimské zemi s právem šaría v co nejhojnějším počtu pomoci panu Okamurovi  a panu Jaklovi v boji za bezpečnou svobodnou Českou republíku. Děláte to pro bezpečnost a šťastný život váš a vašich dětí v kulturní křesťanské zemi. Nástup muslimizace země by znamenal návrat do 6 století s právem šaría proroka Mohameda. 

Dnes  v pondělí 1.10. se  mohou s panem Jaklem setkat Pražané při jízdě historickou tramvají. Jízda historickou tramvají začíná v 16 h ve vozovně Střešovice. Sraz v 15.30. Do tramvaje je možné přistoupit také v 16 h na Hradčanské a později i na daších zastávkách, kde tramvaj zastavuje.

Číst 10827 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %