Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Den 10. červen 2019 se zapsal do historie naší země Doporučený

Poslanec Václav Klaus ml. a Zuzana Majerová Zahrdníková odhalili logo nově vzniklého politického uskupení TRIKOLORA Poslanec Václav Klaus ml. a Zuzana Majerová Zahrdníková odhalili logo nově vzniklého politického uskupení TRIKOLORA snímek Ivana Haslingerový, revue Fragmenty

Od doby, kdy po odchodu prezidenta Václava Klause z aktivní politiky v roce 2013 zmizela poslední bašta pravicové politiky u nás - Pražský hrad - se naše zem postupně proměnila pod taktovkou europeistů ve stejně socialistickou zemi, jakou je Evropská unie. Naprosto zmizela ideologie stran a místo nabídky myšlenek a programů jim stačilo pouze před volbami pomluvit své protivníky, že šidí daně, jsou fašisti nebo nedej Bože vlastenci. Už se člověku ani nechtělo psát, a tu najednou pomohl se vším pohnout soudruh profesor Fiala. Ano, návrat Klausů do politiky způsobil Fiala. Přestože již šest let tlačili nešťastní pravičáci na prezidenta Klause, ať se vrátí do politiky, nemohli s ním pohnout. Pak se pokusil vstupem do jeho bývalé strany bojovat proti hydře EU jeho syn. Pražané ho s nadšením zakroužkovali, i když ho Fialova ODS dala na nevolitelné místo. Dostal se do Parlamentu a začal neúprosný boj eurohujerského šéfa strany s ním končící nakonec sprostým vyloučení ze strany - ODS VYLOUČILA POSLANCE KLAUSE ZA NAPROSTO PRAVDIVÝ A HISTORICKY OVĚŘENÝ A JEDNOZNAČNÝ VÝROK  A to navíc se vší pompou na předvolební konferenci v jeho nepřítomnosti! Nezapomenu nikdy na ten šok, že až tak daleko klesla kdysi demokratická strana a soudruh profesor vydávající se vždy za slušného. Vyloučit někoho za přítomnosti všech médií, aniž by se obviněný mohl ospravedlnit, to byla síla! Jestli do té doby měl člověk řekněme 1 % naděje, že snad se ODS přede jen vzchopí, tak tehdy si každý slušný člověk musel říci: Fuj!

 A právě v této době, kdy to vypadalo, že sprostota předsedy ODS Fialy zvítězila a je už opravdu vše ztraceno, se stal zázrak. Poslanec Václav Klaus ml., kterého chtěl Fiala zašlapat do popela lží a pomluv, se z něj jako bájný pták Fénix vzchopil a v prestižních prostorách Kongresového  Centra na Pankráci  vyhlásil nový parlamentní politický subjekt Hnutí občanů TRIKOLORA. Z 27. patra mrakodrapu, kde se vyhlášení konalo, byl v ten den pohled na Prahu tak úchvatný, že člověk začal věřit, že se možná stane zázrak a i  na naši společnou budoucnost bude pod taktovkou tohoto politika jednou pohled také tak krásný.

Ironií je, že poslanec Václav Klaus nevstupoval do politiky s tím, že by chtěl být předsedou nějakého uskupení, ale až to neskutečné pokrytectví, omezenost a zbabělost Fialy a jeho ustrašených stádních spolustraníků ho dohnala k tomuto rozhodnutí. „Dlouho jsem zvažoval vstup do aktivní politiky. Lákadlem pro mne byl pohodlný život, protože jsem žil v rodině politikou postižené a věděl jsem, co tomu musí člověk obětovat. Také jsem si říkal, zda tím mám být zrovna já se svými handicapy, kdo se má postavit do čela hnutí. Nakonec mne uklidnila jedna věřící dáma z Krkonoš slovy: “To se vůbec nebojte, když má Bůh s někým nějaké úmysly, nikdy nespoléhá na jednu osobu. Chtěl Vás tím vším nasměrovat, abyste to udělal, a stačí Vám nyní jenom jít po správné cestě.  A tak pan poslanec 10. června 2019 vyrazil na cestu, o níž věří, že je správná, a vyzval všechny kteří si to rovněž myslí, aby se vydali na tuto cestu s ním. 

Hnutí TRIKOLORA není hnutím jednoho muže ani jedné ženy a ani  jím nechce být. Důkazem toho bylo, že na tiskové konferenci vystoupil celý gendrově i věkově vyvážený devítičlenný přípravný výbor a 14 krajských koordinátorů. Podrobnosti o tom, kdo jsou jeho členové a co chtějí dokázat, přineseme v dalším článku.

Podstatné je, že podobně jako Fénix Klaus ml. vstal z popela stejně, jako kdysi jeho otec po podobně podpásovém Sarajevském atentátu. A co víc, i ten se rozhodl pomoci nově vzniklému hnutí v otázkách velice důležitých, v zahraniční politice, které se v posledních letech velice intenzivně věnoval. Ale to je rovněž na další článek. Dnes pouze končím s tím, že oběma Fénixům přejme, aby jim pomohl Bůh vyvést naši zem z politického marazmu plného nesmyslných neomarxistických  -izmů a navrátit ji  do dob kapitalismu, svobody a tržní ekonomiky, v níž jsme měli to štěstí na chvíli žít pod taktovkou ODS před Havlovým Sarajevským atentátem.

 

Paní poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková při projevu

TRIKOLORA není jen jedno z dalších asi 106 stran a hnutí u nás zaregistrovaných ani pouze další národní stranou. Žádná z nich nemá za člena státníka, který dokázal kdysi naši zem vyvést z komunismu do kapitalismu a to s růstem HDP 6,4 %. Po žádném z nich není pojmenován politický směr jako je po něm - klausismus. Jestli někdo může naší zemi pomoci, pak jsou to právě tito pánové. Budou to mít obrovsky těžké s těmi Bakalovými médii a sluníčkáři, ale je tu alespoň naděje, že naše zem neztratí svoji tisíciletou kulturu a nestane se jedním z pašalíků hostů kancléřky Merkelové.

Bůh oběma pánům žehnej!

Zbývá ještě dodat, že zájem o tiskovou konferenci poslance Klause byl tak veliký, že hosté a novináři málem ucpaly obří výtah mrakodrapu a sál byl nabitý doslova k prasknutí. Snímek zachycuje novináře čekající na příchod pana poslance.

snímky Ivana Haslingerová revue Fragmenty

© Kulturní komise ČR

Číst 7982 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %